Športový deň rodiny

Veľa k tomu písať nebudem, teda aspoň sa pokúsim, lebo …

… kto nebol, má čo ľutovať a z popisu toho, ako bolo, si to „vychutnať“ nedokáže. A kto bol, tomu žiadne slová netreba :-).

Naše OZtko je topkové. Maká, vymýšľa, podporuje, občas naháňa, vybavuje, stará sa. 🙂 Svedčí o tom aj ďalšia, už tretia akcia, ktorú usporiadali – Športový deň rodiny.

Školský futbalový turnaj vyhrali žiaci 2.C. Futbal zamestnanci proti rodičom síce zamestnanci prehrali, ale videli ste, ako naša pani vychovávateľka Janka chytila v bráne loptu a zabránila gólu? :-))

Behali sme, veľa sme behali (500m dvojokruh, kto si zle rozložil sily – ako ja – mal v druhej polovici aj tmu pred očami, ale dobehol každý!). Behalo sa vkuse, niektoré deti aj 4x, vybehli však aj mnohé maminy a ocinovia. Perfektné!

Skákalo sa cez švihadlá (ďakujeme hosťom z Bratislavy), cvičil sa aerobik, osobní tréneri nás merali a hodnotili a radili.

Varil sa guláš a hodnotili sme jeho chuť (tri súťažné tímy, napokon to vyhralo zloženie Gabajovci+Dúbravskí).

Jedli sme kopy dobrôt od našich mamičiek, bez prestávky sa vyrábal popcorn.

Naši OZtkári v bielom, mnohé deti, ale i rodičia, či zamestnanci v modrom – „firemnom“ tričku (s logom školy a menom vpredu).

Výborná nálada na výbornej akcii, aj upratať sme stihli pomerne rýchlo.

Ďakujeme, milí rodičia, ďakujeme, milí všetci, ktorí ste pridali ruku k dielu a tešíme sa, že to takto perfektne (ešte aj s počasím) vyšlo. 🙂

(A to som toho veľa písať nechcela…) :-)))

« z 3 »

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *