Nová škola, nová budova, nové zariadenie, nové všetko.

Sme veľmi vďační nášmu zriaďovateľovi – Rímskokatolíckej cirkvi, Bratislavskej arcidiecéze – za to, že do nás investoval naozaj veľký finančný obnos, rovnako i pánovi dekanovi Masiczovi (duchovnému správcovi školy), ktorý toto celé nielen vymyslel a riadil, ale o mnohé záležitosti sa aj finančne postaral.

Táto škola – celá stavba a všetko, čo je vo vnútri – je financovaná iba zo zdrojov katolíckej cirkvi, nie sú tu žiadne granty, eurofondy, ani nič podobné.

Ako iste uznáte, na začiatok máme skoro všetko, no na pokračovanie toho ešte budeme veľa potrebovať. A preto – ak zhodnotíte, že nás chcete podporiť finančne (či poznáte niekoho, kto by mohol mať taký úmysel), jednoznačne Vám nepovieme nie. 🙂

Čo ešte potrebujeme zariadiť, či dokúpiť (a už o tom vieme – predpokladáme totiž, že sa bude objavovať kopec vecí na dokúpenie, o ktorých teraz nevieme) a zatiaľ na to nemáme financie:

  • dokončiť kabeláž v informatickej učebni (počítače a nábytok sme získali darom, no potrebujeme tam ešte pripevniť lištu a natiahnuť cez ňu veeeeľa káblov)
  • knižnicu pre deti (nábytok na knihy, príp. nejaké tuli vaky na sedenie a pod.)
  • preliezky v areáli školy
  • dokúpiť ešte aspoň jeden klavír
  • dokúpiť vizualizéry do tried

Ak tak chcete urobiť, využite, prosíme, bankový prevod na náš školský účet:

Bankové spojenie: Slovenská sporiteľňa, a.s.
IBAN (bežný účet): SK69 0900 0000 0051 8085 2472

Každopádne Vás poprosíme (keďže chceme mať všetko aj v účtovníctve v poriadku), aby ste s nami podpísali túto darovaciu zmluvu – vyplniť ju môžete Vy (treba tam dopísať len pár údajov), alebo ju pripravíme a na osobnom stretnutí doplníme my.

Ak máte akékoľvek otázky, napíšte nám na info@czshviezdoslavov.sk alebo volajte na 0901 90 91 91 (na oboch kontaktoch odpovedá riaditeľka školy).

Ďakujeme!