Športový deň rodiny

Športový deň rodiny


19. mája 2023

Akcia organizovaná OZ pri škole sv. Martina pre celú školu – deti, rodičia, súrodenci, zamestnanci s rodinami. Organizovať sa bude futbalový turnaj pre deti CSŠ, ako aj následne zápasy družstiev v zložení rodičia / zamestnanci.

Súčasne bude prebiehať spoločná športová aktivita – štafeta. Cieľom štafety bude vytvorenie spoločného rekordu školy, a našou motiváciou ho o rok bude prekonať. Zapojiť sa budú môcť deti, učitelia, rodičia – ktokoľvek. Daný úsek stačí absolvovať celý – či už chôdzou alebo behom. Cieľom disciplíny je, aby sa zapojilo čo najviac (najlepšie celá stovka) ľudí.

Ďalšou športovou aktivitou, ktorá bude k dispozícii, budú cvičebné hodiny (polhodiny) s trénermi, ktorých OZ v blízkej budúcnosti zabezpečí. Dievčatá, maminy ale aj chlapci a ktokoľvek sa budú môcť zapojiť na cvičení.

Pomedzi spomínané aktivity budú pripravené stanovištia s disciplínami. Tie budú môcť deti absolvovať najskôr samé – odmenou bude pečiatka – a za pečiatku „dobroty od maminky“.

Následne sa daných disciplín budú môcť zúčastniť deti spolu s rodičom – vo dvojici spolu.

Počas celého poobedia bude k dispozícii za symbolický poplatok kotlíkový guláš „z viacerých súťažných kotlíkov“ – hlasovať sa bude o ten najchutnejší... Pre deti pripravíme odmenu za absolvované disciplíny vo forme cukrovej vaty.

(Text bol prevzatý zo zápisnice zo dňa 6.3.2023, ktorú nájdete na 2022/2023 (Zápisnice OZ) – Cirkevná spojená škola sv. Martina (csshviezdoslavov.sk)).

Srdečne Vás všetkých pozývame!

CSŠ sv. Martina
Školská 1661/4
Hviezdoslavov, 93041

Pozrite si celý kalendár