Charitatívna akciu beh/chôdza/presun s Kamapro

Charitatívna akciu beh/chôdza/presun s Kamapro


16. apríla 2023

Milí rodičia, kolegovia, žiaci,

máme pre Vás ponuku na sobotný program:

A čo tak sa v sobotu prejsť po Železnej studničke v Bratislave? Za každý prejdený kilometer podporíte školu (resp. OZ pri škole sv. Martina) sumou 1€. Idete do toho? :-)

Viac informácií je tu:
👉Pozývame Vás na charitatívnu akciu beh/chôdzu/presun s Kamapro.
Pozývame všetkých klientov, ich rodiny, kamarátov a známych na beho-chôdzo- kolobežko-kočíkovo charitatívnu akciu na pomoc tým, ktorí to potrebujú. Pravidlá sú jednoduché: Koľko kilometrov vy a vaša skupinka spravíte, toľko EUR venuje spoločnosť Kamapro, s.r.o. na pomoc niekomu, koho vy určíte (1km=1EUR). Môže to byť akákoľvek osoba, charita... ktokoľvek, o kom viete, že potrebuje pomoc.

👉Kedy: 16.4.2023 o 10:00 hod
👉Kde: Železná studnička
👉Kto: každý, kto má chuť bežať alebo sa prejsť v prírode a pomôcť tým niekomu.
👉Komu pomáhame: OZ pri škole sv. Martina Hviezdoslavov

👉Ako to bude prebiehať: prídete na Želenú studničku, zapíšete sa v našom prístrešku, nahlásite počet osôb vo vašej skupinke a pôjdete bežať😊(chodiť, deti môžu použiť aj dopravné prostriedky). Odmeriate koľko ste prešli (úplne presným odhadom) a pri návrate nadiktujete toto číslo.

👉Trasa: pripravené budú 2 trasy, ale môžete ísť aj vlastnú.

👉Príklad: skupina Mrkvičková v počte 6 osôb prejde 5 kilometrov. Kamapro, s.r.o. daruje na nimi určený účel 30EUR. Ideálne bude, ak rovno nahlásite komu a číslo účtu. Ak sa Vám bude zdať málo, môžete ísť ešte bežať, alebo pridať zo svojho 😊.
Na stanovišti bude pripravený prístrešok, kde bude drobné občerstvenie - koláčiky, kávička, voda... ale aj (pre tých, ktorý to zoberú vážne) iontové nápoje a gély pre bežcov.

Deti môžu použiť akýkoľvek dopravný prostriedok – kočík, bicykel, plecia rodiča... :-)

❓❔❓❔Potrebujeme zistiť približný počet chodcov/bežcov, preto sa Vás pýtame: pôjdete za nás chodiť? :-)🙏🙏🙏 Napíšte nám na facebooku alebo cez Edupage (ak ste tak ešte neurobili) odhadovaný počet posádky, s ktorou sa zúčastníte.

Ďakujeme! :-)!

Cirkevná spojená škola sv. Martina vo Hviezdoslavove & OZ pri škole sv. Martina Hviezdoslavov

CSŠ sv. Martina
Školská 1661/4
Hviezdoslavov, 93041

Pozrite si celý kalendár